Zaváděcí ceny metalických stěrek

Rádi bychom Vám nabídli zaváděcí ceny metalických stěrek se slevou 50%. Podívejte se na naše realizace metalických stěrek nebo nás kontakujte. Těšíme se na Vaše dotazy.

Metallic surface on sale

We would like to offer metallic surface on sale so you can get a 50% discount. Check our projects of metallic surfaces. You can contact us if you have any questions.

Metalické stěrky

01

Metalické stěrky >> charakteristika

Stěny a podlahy s metalickým vzhledem pomáhají vytvářet nevšední vzhled a atmosféru. V závislosti na barvě a úhlu pohledu mají velmi noblesní a exkluzivní vzhled. Je možné je aplikovat téměř v každém prostoru a povrchu. Barevný výběr je obdobný jako u barev ze stupnice odstínů RAL. Těmito stěrkami lze vytvářet mnoho různých povrchů od hrubých až po velmi jemné. Použití je možné jak na stěny tak i na podlahy v interiéru i exteriéru.

V roce 2018 jsme zařadili nové produkty, které svým charakterem patří do metalických stěrek imitující corten a zinek. Jsou tak skvělým doplňkem či náhražkou pravého cortenu, pokud je realizace příliš nákladná nebo technologicky složitá.

02

Metalické stěrky >> použití

Jejich použití je zejména tam, kde chceme docílit efektu napodobení kovu či metalických struktur. Metalické stěrky je možné použít téměř do všech prostor.

  • Stěny, podlahy
  • Interiéry, exteriéry
  • Suché i mokré provozy
03

Realizace >>